4500 - 5500 PLN

Od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka na produkcji samochodów Škoda Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 20 listopada 2019 20:18

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji samochodów Škoda. Zatrudnienie w Mladá Boleslav bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 4500 – 5500 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • montowanie samochodów;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • obsługiwanie maszyn;
  • zatrudnienie jako operator lakierni.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wykształcenie podstawowe;
  • możliwość przeprowadzenia się do Czech.

Oferujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie wynosi: 24 748;
  • 1500 dodatku grupowego po 3 miesiącach;
  • zmiana popołudniowa płatna 10 CZK na godzinę, nocna – 30 CZK na godz., a nadgodziny +25%, natomiast praca w takcie 1000 na miesiąc;
  • 12000 bonusu na start, po 3 miesiącach – 5000, a po 6 miesiącach – 7000;
  • premia Bożonarodzeniowa to 12000, a kwietniowa 10000 po przepracowaniu 6 miesięcy;
  • 25 dni urlopu w roku;
  • zniżki przy kupowaniu samochodu Škoda;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zmiany po 8 godzin lub tryb ciągły;
  • po okresie próbnym zwrot kosztów transportu do Czech.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysłać sms o treści SKODA na numer: +420734183868

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-produkcji-samochodow-skoda-w-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 1175dd553a22616b

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka na produkcji samochodów Škoda Mladá Boleslav”

  1. Praca w Czechach na produkcji Skoda na 13 lutego 2020 @ 19:03

    Witam serdecznie państwa 🙂
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Czechach z bezpłatnym zakwaterowaniem
    Proszę o tel. +48 518-331-281 Eugeniusz