124,60 DKK/h

Od zaraz praca w Danii na produkcji dań gotowych bez znajomości języka Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 20 listopada 2019 20:25

Fabryka spożywcza z Odense szuka od zaraz chętnych do pracy w Danii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji dań gotowych – przeważnie są to dania mrożone;
  • pracownik będzie samodzielnie przygotowywał i dokonywał obróbki termicznej składników, obsługiwał maszyny produkcyjne, a także mył i konserwował;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy;
  • zajmowanie się obróbką termiczną oraz pakowanie gotowego produktu.

Wymagania:

  • przestrzeganie zasad BHP, odpowiedni strój, bez sztucznych włosów, paznokci oraz rzęs;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wypełnianie swoich zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub duńskiego;
  • punktualność, zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • duńską umowę o pracę na 12 miesięcy;
  • pełny etat.

Aplikacja:

CV ze swoimi danymi kontaktowymi należy wysłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/58/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-danii-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-odense-2019/

ID ogłoszenia: 3395dd543216caac

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Danii na produkcji dań gotowych bez znajomości języka Odense”

  1. TheBanach na 28 maja 2020 @ 20:44

    Witam jest możliwość wyjazdu w parze na sezon?
    519 401 414
    damianbanach1223@gmail.com