135 DKK brutto/h

Od zaraz praca w Danii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 16 grudnia 2019 19:49

Przy pakowaniu kosmetyków potrzebne od zaraz osoby do pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pakowaczy w Odense z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 135 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy pakowaniu kosmetyków w nowoczesnym zakładzie;
  • kontrolowanie jakości oraz wkładanie produktów do opakowań;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z zaleceniem przełożonego.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialność, solidność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • legalne zatrudnienie od zaraz;
  • duńską umowę o pracę na 3 miesiące;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Danii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Ner ref.: skr/64/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-odense/

ID ogłoszenia: 8985df7c3888cc22

3 komentarze na “Od zaraz praca w Danii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Odense”

  1. 792883010

  2. Jestem zainteresowany wyjazdem w parze.
    Prosze o odpowiedz 792883010

  3. 665542828

Zostaw odpowiedź do Justyna