9,87 euro/h brutto

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji kanapek 2017 Losser

  • Miasto lub region: Losser
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 23:49

Oferta zatrudnienie w zakładzie zajmującym się produkcją kanapek z Losser. Możliwa od zaraz praca w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Losser, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie kanapek, tortilli i bagietek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem produktów do pojemników

Wymagania:

  • chętnie zatrudnimy kandydatów z wykształceniem minimum zasadniczym zawodowym
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zapewnione ubezpieczenie w cenie 22,50 tygodniowo
  • wysokie dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • opiekę polskiego rezydenta
  • miejsce do zamieszkanie zapewnione odpłatnie – 90 euro za tydzień
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

info@inperson.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-losser/

ID ogłoszenia: 7155978e850c619a