1400 Euro brutto/miesiąc

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków w Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 18:02

Producent kosmetyków z Dortmund przyjmie od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie możliwe również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Wynagrodzenie: 1400 euro brutto miesięcznie.
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy.

Opis stanowiska:
praca polega na wykonywaniu czynności produkcyjnych takich jak obsługa maszyn, wizualna kontrola jakości, etykietowanie i pakowanie.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawność manualna;
  • dobra organizacja czasu;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • chęć do nauki nowych rzeczy;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • plusem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • ostrożność i rozwaga;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • bycie miłym dla innych pracowników.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • początkowo umowę na 3 miesiące na okres próbny, później pracę stałą;
  • dodatki i premie do wynagrodzenia;
  • pomoc w organizacji podróży do Niemiec;
  • wsparcie polskiego koordynatora we wszelkich formalnościach.

Zgłoszenia:
Zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji wszystkie osoby zainteresowane.

E-mail: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w tytule wiadomości „Produkcja kosmetyków, Dortmund 2016″.

Mile widziane aplikacje w języku angielskim.

Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 54756a3a491508d4

ilość wszystkich wyświetleń: 6619, dzisiaj: 2

9 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków w Dortmund”

  1. Klimek Sylwia na 24 stycznia 2016 @ 12:08

    witam czy oferta jest aktualna czy jest mozliwosc wyjechania w parze. Pozdrawiam

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Znam angielski w stopniu komunikatywnym Tel.
    531 968 590.

  3. Witam
    Ja jestem za interesowany z moją dziewczyną i bratem ofertą pracy . Proszę o kontakt

  4. Witam czy oferta pracy jest aktualna bo chciałem wyjechać z dziewczyna prosze o kontakt 782473856

  5. Dzień dobry jestem zainteresowany praca od zaraz wraz z moja dziewczyna chciałem się zapytać czy to jest aktualne mój numer 782473856

  6. Pracaaaaprodukcja kosmetykow Dortmund na 29 stycznia 2016 @ 10:16

    Witam.Jestem zainteresowana wraz z chlopakiem tą ofertą pracy. Prosze o kontakt tel.515818625Zgóry serdecznkie dziekuje

  7. Witam.
    Jestem zainteresowana ogłoszeniem pracy z moją koleżanką. Proszę o kontakt. 880677673

  8. Witam .Jestem zainteresowana ofertą pracy mój, nr 508700542

Zostaw odpowiedź do Klimek Sylwia