1880-2080 Eur brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu przekąsek bez języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 18:19

Dla par oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Berlinie 2020 bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1880 – 2080 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie przekąsek solonych, a także przeprowadzanie kontroli jakości i obsługiwanie urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość wykonania odpłatnych badań w niemieckim Sanepidzie;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie dla par w dwuosobowych pokojach w cenie 300 Eur na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastem.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 02/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7935e3d4ab2e2ac2

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu przekąsek bez języka Berlin”

  1. Mariusz Młynarski na 13 lutego 2020 @ 00:15

    Dzien dobry jestem wraz z żona zainteresowany ta oferta pracy. Prosze o wiecej informacji