1800 euro/m-c brutto

Berlin od zaraz praca w Niemczech jako kierowca kat.B przy rozwożeniu zakupów

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 00:13

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku kierowcy kat.b. Propozycja zatrudnienia w Berlinie przy rozwożeniu zakupów dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Berlin

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Zarobki: 1800 euro brutto za miesiąc oraz prowizja za każdy kurs w wysokości 2,50 euro

Opis stanowiska:

  • jest to praca jako kierowca przy dostarczaniu zakupów do klientów według grafiku
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało dbanie o służbowy samochód oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność pracy z ludźmi oraz dobre nastawienie
  • brak spóźnień
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz praktyka w prowadzeniu pojazdów

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • szkolenia wprowadzające
  • służbowy samochód
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • zamieszkanie przez 1 miesiąc w cenie 200 euro/m-c, następnie pomoc w znalezieniu lokum

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, zdjęciem, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Dostawca zakupów, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-rozwozeniu-zakupow-dla-kierowcy-kat-b-berlin/

ID ogłoszenia: 8115a0b48dc1d798

ilość wszystkich wyświetleń: 1263, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Berlin od zaraz praca w Niemczech jako kierowca kat.B przy rozwożeniu zakupów”

  1. SZ.P.
    Jestem zainteresowany i dyspozycyjny.
    Bardzo proszę o szczegoly
    Z powazaniem