2150 Eur brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z napojami bez znajomości języka Essen

  • Miasto lub region: Essen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 19:54

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech na magazynie z napojami. Zatrudnienie w Essen dla magazynierów z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2150 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie produktów pod zamówienia hurtowe, dbanie o porządek na stanowisku pracy, rozładowywanie dostaw, załadowywanie, a także zabezpieczenie towarów itp.;
  • obsługiwanie wózka paletowego, skanera oraz komputera.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie;
  • sumienność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • możliwość korzystania z pakietu zniżkowego, czyli tanie wejścia na basen, siłownię, do kina oraz zniżki zakupowe itp.;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie na miejscu.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/12/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 3305decb5156c34b