1850-2650 Eur mc

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 marca 2019 00:15

Do pracy w Niemczech potrzebne od zaraz osoby na produkcji kosmetyków. Oferta bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 1850 – 2650 Eur brutto na miesiąc w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5

Zadania na stanowisku:

  • jest to łatwa praca, która wykonywana jest na produkcji kosmetyków w nowoczesnej fabryce;
  • obowiązkiem pracownika będzie wykładanie na taśmociąg pustych opakowań, które następnie idą do maszynowego napełnienia, a także przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco przez koordynatora.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i zaangażowane podejście do wykonywanych zadań;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na pół roku, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej współpracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zgrany zespół;
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 150 Eur od osoby w pokoju dwuosobowym albo 250 Eur od osoby w pokoju jednoosobowym.

Aplikacja:

CV wraz ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/02/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 5755c7d12ee544e4

4 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam
    Jetem zainteresowana oferta pracy dla dwóch kobiet.
    Pozdrawiam
    Aneta Rudy-Pajestka

  2. Czy to stała czy na okresowa

  3. Jestem zainteresowana praca dla dwóch kobiet. 🙂

  4. Praca na produkcji kosmetyków w Niemczech na 13 marca 2019 @ 14:51

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.Pozdrawiam.Norbert Jaworski

Zostaw odpowiedź do Emilia