165 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji czekolady bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2020 21:56

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Oslo na produkcji czekolady z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze oraz trening;
  • obowiązki będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem i na podstawie predyspozycji pracownika;
  • zadania to, np. obsługa maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie dokładnej kontroli jakości produkcji i wyrobów, a także prace manualne itp.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelność;
  • zmotywowanie;
  • wysokie ambicje;
  • chęć rozwijania się;
  • umiejętność współpracy;
  • lojalność wobec pracodawcy oraz innych pracowników;
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • próbną norweską umowę o pracę;
  • podczas okresu próbnego pracownik będzie miał zapewnione zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc;
  • legalną pracę;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i premie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim prosimy wysyłać na adres e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/11/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-w-fabryce-czekolady-z-oslo/

ID ogłoszenia: 8505f986c04b6d87