85 SEK/h brutto

Od zaraz praca w Szwecji przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2016 21:47

Aktualne ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz przy sprzątaniu mieszkań na terenie Göteborga. Oferujemy zatrudnienie dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: sprzątaczka.

Miejsce zatrudnienia: Göteborg, Szwecja.

Stawka godzinowa: 85 SEK za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
jest to praca przy sprzątaniu domów oraz mieszkań prywatnych. Mogą zdarzyć się również zlecenia przy sprzątaniu biur. Pracownik odpowiada za wycieranie kurzy, zamiatanie, odkurzanie dywanów, mycie okien, sprzątanie toalet i itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • posiadanie samochodu (jedna osoba na zespół musi mieć auto);
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 6 miesięcy;
  • ukończone 27 lat;
  • duża uczciwość oraz sumienność;
  • kultura osobista oraz schludny wygląd;
  • odpowiedzialne podejście;
  • terminowość i punktualność;
  • mile widziane będą pary.

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu;
  • rekompensatę kosztów dojazdów do pracy (paliwo, parkingi);
  • wstępne szkolenie oraz pomoc koordynatora;
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do składania aplikacji pod adres e-mail:

  • joker1305@gmail.com

Źródło: www.pracujwunii.pl

ID ogłoszenia: 35057c47d77abc93

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Szwecji przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka Göteborg”

  1. Jestem zainteresowana oferta. Mam 44 lata własny samochód i doświadczenie w sprzataniu

Zostaw odpowiedź do Dorota