28 000 SEK brutto mc

Od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Szwecja praca bez znajomości języka Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 21 października 2019 20:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w Sztokholmie dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 28 000 SEK brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana ręcznie;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, a także pakowanie kosmetyków pielęgnacyjnych do opakowań kartonowych;
  • dbanie o porządek na stanowisku.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • niezawodność;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół młodych współpracowników;
  • przyjazną atmosferę;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK w pokoju dwuosobowym z dostępem do łazienki oraz kuchni;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • przejrzyste warunki.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2019.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 4675dadec067e376

2 komentarze na “Od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Szwecja praca bez znajomości języka Sztokholm”

  1. Zgłoszenie zostało wysłane.
    Proszę o kontakt.
    Nr tel. 533742648

  2. Szukam pracy z zakwaterowaniem

Zostaw odpowiedź do Joanna