124,60 DKK brutto/h

Od zaraz przy produkcji dań gotowych dam pracę w Danii bez języka Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2019 19:32

Z bezpłatnym zakwaterowaniem aktualna od zaraz praca w Danii na produkcji dań gotowych. Oferta z Odense dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, przygotowywał składniki, przetwarzał je termicznie;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco;
  • przestrzeganie zasad regulaminu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej;
  • miele widziana znajomość j. angielskiego, duńskiego lub niemieckiego;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • schludność;
  • odpowiedni strój do pracy oraz nie można mieć długich i sztucznych paznokci, włosów, rzęs oraz mocnego makijażu.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie na rok;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • odzież służbową.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/43/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-danii-od-zaraz-przy-produkcji-dan-gotowych-odense/

ID ogłoszenia: 9375d65543f1cfdf