8,50 GBP/h brutto

Od zaraz sezonowa praca Anglia przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Exeter

  • Miasto lub region: Exeter
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 18 października 2017 23:51

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii dla 6 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w szklarni z Exeter przy zbiorach pomidorów i papryki.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Exeter, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu pomidorów i papryki w szklarni oraz umieszczaniu ich w skrzynkach

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca listopada
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • darmowe zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach
  • wypłaty zarobków co tydzień
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy przy porządkowaniu szklarni
  • pracę również dla grup i par

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

jobs4u-2017@englandmail.com

W tytule wiadomości proszę napisać „zbiory Exeter 10/2017″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorze-warzyw-w-szklarni-od-zaraz-exeter/

ID ogłoszenia: 92559e7b5f794e78