9,25 euro/h brutto

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek bez języka Cottbus

  • Miasto lub region: Cottbus
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 września 2017 04:41

Od zaraz zatrudnimy w sadzie z Cottbus pracowników bez znajomości języka na okres 6-8 tygodni. Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek oraz gruszek.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,25 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 15

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zrywanie owoców z drzew do skrzynek oraz zdawanie ich w wyznaczonym miejscu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac porządkowych w sadzie

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • chęć do podjęcia fizycznej pracy
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • własne ubrania nieprzemakalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 6-8 tygodni u sprawdzonego pracodawcy
  • pracę na legalnych warunkach
  • zespół składający się z Polaków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem “sezonowa-zbiory09/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-jablek-i-gruszek-cottbus/

ID ogłoszenia: 47459cc123eb0791

1 odpowiedź na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek bez języka Cottbus”

  1. Jestem zainteresowany prosze o kontakt