2400-2800 € netto/mc

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech zbiory szparagów bez języka 2021 Bielefield

  • Miasto lub region: Bielefield
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 18:51

Gospodarstwo rolne z Bielefield szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach szparagów z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bielefield.

Wynagrodzenie: 2400 – 2800 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn w małym gospodarstwie rolnym;
  • zadaniem będzie praca na polu przy cięciu szparagów (na maszynach “spargel spinne”);
  • wykonywanie innych prac zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na około dwa miesiące;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • brak nałogów;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • pracę w polskiej dwudziestoosobowej grupie;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 0048 506 220 264

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-szparagow-bez-jezyka-bielefeld-2021/

ID ogłoszenia: 863607ee3ff2363a