od 115 NOK/h

Od zaraz sezonowa praca w Norwegii bez języka zbiory śliwek 2021 Magnor

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 września 2021 21:59

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz w Magnor dla pracowników sezonowych przy zbiorach śliwek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe;
  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie oraz pakowanie śliwek.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • samodyscyplina;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w domkach kempingowych w cenie 80 NOK na dzień;
  • norweską umowę na 4 – 5 tygodni.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-sliwek-magnor-2021/

ID ogłoszenia: 4526154b4d98c8d8