13 - 15 € na godz.

Od zaraz sezonowa praca w Szwecji bez znajomości języka zbiory pieczarek 2022 Saxtrop

  • Miasto lub region: Saxtrop
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 4 stycznia 2022 21:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Szwecji na farmie. Zatrudnienie 2022 w Saxtrop bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Saxtrop.

Wynagrodzenie: 13 – 15 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał oraz pakował pieczarki;
  • zadaniem będzie również wykonywanie prac pielęgnacyjnych na farmie.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna oraz przygotowanie do takiej pracy;
  • dobre zdrowie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • test odbywa się przez około dwa tygodnie, a potem pracownik może zostać odesłany, jeżeli nie zostanie zakwalifikowany.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • dojazd do/ze Szwecji;
  • minimum 47 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-farmy-pieczarek-saxtrop-szwecja,oferta,8564125

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-jezyka-sezonowa-praca-szwecja-od-zaraz-przy-zbiorach-pieczarek-w-saxtrop/

ID ogłoszenia: 66361d4791f9d1a2