70 SEK/h netto

Od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka przy sprzątaniu domów Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2018 01:03

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia w Sztokholmie przy sprzątaniu mieszkań. Praca w Szwecji od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 70 SEK za godzinę netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku oraz estetyczny wygląd pomieszczeń

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • sumienność i dokładność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres
  • darmowe zamieszkanie
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • dużą liczbę godzin miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz dopiskiem w tytule “Pracownik porządkowy/Sprzątaczka – Szwecja, Sztokholm” na adres:

rekrutacja@perfectjob.com.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sprzataczka-oferta-fizycznej-pracy-w-szwecji-przy-sprzataniu-sztokholm-2018/

ID ogłoszenia: 1545b87cae1611aa