130 SEK brutto/h

Od zaraz Szwecja praca dla par pakowanie sera bez znajomości języka Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 19 czerwca 2022 02:44

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji dla par. Zatrudnienie 2022 w Sztokholmie od zaraz przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 130 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • wykonywanie zadań na hali przy lekko obniżonej temperaturze;
  • zadaniem będzie ręczne ważenie oraz układanie plastrów sera krojonego na tackach;
  • kontrolowanie jakości, pakowanie oraz foliowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • posiadanie badań do pracy z żywnością;
  • dostępność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • schludność;
  • umiejętność przestrzeganie norm BHP w pracy;
  • samodyscyplina;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę  o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe;
  • strój służbowy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc od osoby;
  • szkolenie oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi prosimy wysyłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie sera, Sztokholm 2022

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-szwecji-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-sera-sztokholm/

ID ogłoszenia: 59262ae3c161a520