130 SEK brutto/h

Od zaraz Szwecja praca na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Malmö 2019

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 4 maja 2019 00:07

Interesująca oferta pracy w Szwecji na magazynie z odzieżą dla Polaków bez znajomości języka. Oferta 2019 aktualna od zaraz w Malmö. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Malmö.

Wynagrodzenie: 130 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie komisjonowanie, rozładowywanie dostaw, aktualizowanie bazy danych w systemie komputerowym oraz dbanie o czystość;
  • zbieranie zamówień, pakowanie ich oraz wysyłka.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność liczenia;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie;
  • umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia;
  • szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 2800 SEK miesięcznie;
  • pracę także dla osób bez znajomości języka obcego.

Aplikacja:

CV oraz LM należy wysłać na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2018.

Umowa podpisywana jest w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-szwecji-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-malmo-2019/

ID ogłoszenia: 3055cc9b7f2c2bac

1 odpowiedź na “Od zaraz Szwecja praca na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Malmö 2019”

  1. Interesuje mnie ta oferta pracy

Zostaw odpowiedź do Xxxxxx