163,80 SEK brutto/h

Od zaraz Szwecja praca na produkcji napojów bez znajomości języka Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 8 lutego 2022 20:26

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Göteborga od zaraz na produkcji napojów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 163,80 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • dbanie o jakość procesów produkcyjnych oraz wyrobów;
  • wykładanie pustych opakowań na linii produkcyjną do automatycznego napełnienia;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • obsługa maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • najpierw pracownik będzie wykonywał łatwe zadania, które mogą się zmieniać wraz ze stażem pracy.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenia;
  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz premie i dodatki;
  • próbną szwedzką umowę o pracę z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV oraz LM można wysyłać na adres e-mail: arbetsmedlet2022@fastmail.se z dopiskiem: Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 02/2022

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-przy-produkcji-napojow-bez-znajomosci-jezyka-goteborg/

ID ogłoszenia: 3326202b43467f58