35 000 CZK brutto/mc

Oferta fizycznej pracy w Czechach bez języka sortowanie paczek od zaraz Hradec Králové

  • Miasto lub region: Hradec Králové
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2023 21:40

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Czechach 2023. Zatrudnienie w Hradec Králové bez znajomości języka przy sortowaniu paczek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hradec Králové.

Wynagrodzenie: 35 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna, gdyż niektóre paczki mogą ważyć do 60 kg;
  • rozładowywanie, przekładanie i załadowywanie paczek;
  • praca realizowana jest z wykorzystaniem skanera.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na zmianie nocnej, czyli od 19:00 do 03:30;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowanie;
  • chęć podjęcia pracy, która jest wykonywana w pozycji stojącej i/lub chodzącej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • voucher na obiad w cenie 150 € za każdą przepracowaną zmianę;
  • darmowy przejazd z mieszkania do miejsca pracy i z powrotem;
  • 20 + 5 dni urlopu;
  • 2 dni Fit day na wizytę u lekarza lub planowany zabieg;
  • możliwość awansu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 796 520 859

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-czechy-praca-fizyczna-przy-sortowaniu-paczek-od-zaraz-hradec-kralove/

ID ogłoszenia: 759644aadcf84cc5