2600€ brutto +dieta

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Hanower

  • Miasto lub region: Hanower
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 19:32

Dla szukających zatrudnienia fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach. Oferta z Hanoweru bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto mc + dieta 15 Eur netto za każdy dzień roboczy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy przeprowadzkach;
  • praca w zespole i często na wyjazdach, gdzie nocuje się w hotelu;
  • przenoszenie mebli, sprzętów, zabezpieczanie ich, transport oraz rozładowywanie w miejscu docelowym.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • elastyczność i wielozadaniowość;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym;
  • pomoc przy tłumaczeniu dokumentów i przy formalnościach.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fp/a/07/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-hanower/

ID ogłoszenia: 465d35efc4dda6d

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Hanower”

  1. jestem gotowy podjąć prace od zaraz tomasz

  2. Bardzo proszę o kontakt jestem zajtersowany ja 28 lat 884660015

Zostaw odpowiedź do Tomasz