12 euro za godzinę brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Bawaria przeprowadzki

  • Miasto lub region: Bawaria
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 marca 2016 17:18

Firma przeprowadzkowa w Bawarii poszukuje pracowników fizycznych od zaraz. Praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Zatrudnimy osoby silne i energiczne. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania, oraz w dopełnieniu formalności.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Zarobki: 12 euro za godz.

Miejsce zatrudnienia: Bawaria.

Zadania na stanowisku:

  • demontowanie mebli, przenoszenie ich na samochód;
  • zabezpieczanie mebli i innego dobytku przed transportem;
  • rozładowywanie sprzętów i rozmieszczanie ich na nowym miejscu według wskazań klientów.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane prawo jazdy kat.C;
  • doświadczenie przy przeprowadzkach będzie plusem;
  • dokładność, sumienność;
  • umiejętność dobrego zabezpieczania mebli i sprzętów;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu mieszkania;
  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre zarobki;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • stabilne zatrudnienie;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Aplikacja:
Zgłoszenia z CV oraz dopiskiem: „Praca Niemcy fizyczna przy przeprowadzkach, Bawaria” prosimy wysyłać pod adres e-mail:

polnische-arbeiter@clerk.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-bawaria/

ID ogłoszenia: 82556f0056187a39

7 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Bawaria przeprowadzki”

  1. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Bawaria przeprowadzki na 22 marca 2016 @ 18:34

    witam państwa w odpowiedzi na waszą wiadomośc byłbym zainteresowany wasza oferta oprac pracowałem juz kiedys przy przeprowadzkach nie boje sie pracy jezeli przeczytacie i uznacie ze przyjmiecie mnie do pracy z góry dziekuje muj numer 535 389 836 opozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy pracowałem przy przeprowadzkach posiadam prawo jazdy kat B

  3. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Pracowałem długi okres przy przeprowadzkach i przy skręcaniu mebli, Moj nr 503607490. Pozdrawiam.

  4. Mam 43 lat,własna działalność w kraju,chętnie podejmę pracę na w/w stanowisku,posiadam prawo jazdy kategorii B,C,doświadczenie tel kont 608068807

  5. Witam chętnie podejmę współpracę: mam 39-lat doświadczenie nie palę uprawiam sport, prawo jazdy kat B +48733709326

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz .

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy pracowałem przy przeprowadzkach posiadam prawo jazdy kat ABCT