1700 EUR/mc

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie towaru Hamburg 2018

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 20:09

Sklepy z Hamburga od zaraz zatrudnią 6 Polaków do wykładania towarów. Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Lokalizacja: Hamburg.

Pensja miesięczna: 1700 euro.

Start: od zaraz.

Zadania:

  • wykładanie towarów na półki sklepowe;
  • liczenie produktów;
  • porządkowanie towaru;
  • zadania są wykonywane w różnych sklepach na terenie Hamburga, zależnie od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dyspozycyjność na 3 miesiące;
  • samodzielność w działaniu;
  • kultura osobista;
  • sumienne podejście do zadań;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące;
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach;
  • bezpłatne przejazdy między pracą a kwaterą;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc w kwestiach urzędowych.

Aplikacje:
Zgłoszenia ze zdjęciem, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

W dopiskiem w tytule wiadomości: “Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 11/18”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-wykladanie-towaru-hamburg/

ID ogłoszenia: 6555bf55dbe43ef9