1450 Euro miesięcznie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie towaru Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 stycznia 2016 18:46

Market z Hamburga od zaraz poszukuje osób chętnych do wykładania towaru. Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zapewniamy miłą atmosferę i wsparcie w pierwszych dniach.

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy.
Stanowisko: pracownik fizyczny.
Wynagrodzenie: 1450 Euro miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o ilość towaru na półkach;
  • rozpakowywanie i rozkładanie dostaw;
  • dbanie aby ekspozycja była zgodna z wytycznymi;
  • dbanie o wizerunek firmy;
  • utrzymanie porządku podczas pracy.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana;
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • poczucie estetyki i dokładność:
  • punktualność i uczciwość.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach;
  • ubezpieczenia;
  • niezbędne szkolenie;
  • pracę na zmiany;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Jak aplikować:

Prosimy nadsyłać swoje CV na adres mailowy Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule fizycznawykladanietowaru/01/16

Aplikacje bez klauzuli o zgodzie na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji nie będą rozpatrywane.

Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-wykladanie-towaru-od-zaraz-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 339568be443a9c2d

12 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie towaru Hamburg”

  1. zanecia629 na 7 stycznia 2016 @ 10:48

    Witam, wraz z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy-język niemiecki komunikatywny, posiadamy prawo jazdy+samochod oraz doświadczenie pracy za granicą. Prosimy o kontakt 575 128 228

  2. Witam , nie posiadam niestety CV , jestem zainteresowany panstwa ofertą młody i silny chłopak 23 lata posiadam duże doświadczenie zawodowe w różnych pracach , 3 lata posadzki i przez pół roku brygadzista, rok płyty warstwowe , rok wykończeniówka , i 1.5 roku ochrona Galerii , nr tel 573020135

  3. Witam.Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy, posiadamy prawo jazdy i samochód.Posiadamy doświadczenie zawodowe. 5lat prowadziłam sklep spożywczo-mięsny.Prosimy o kontakt 692-235-239

  4. wyładanie towaru

    adrian nr tel posiadam aktualnom ksiazeczke sanepidowskom doswiadczenie na podobnym stanowisku auto prawo jazdy at b ukonczyłem technikum chemiczne jestem osobom otwartom łatwo nawiazuje ontat z ludzmi otwartym na nowe wyzwania nr tel 536309443 ukonczyłem technikum chemiczne w wolbromiu 2000 20005

  5. kamilek19215 na 18 stycznia 2016 @ 22:48

    Witam
    Jestem zainteresowany państwa oferta pracy mam doświadczenie w tego typu pracy ponad 2 letnie możliwość wyjazdu od zaraz Proszę o kontakt telefoniczny 665326784 lub e-mail kamilek_ciapus@interia.pl Z Góry dziękuje i Pozdrawiam

  6. wraz zpartnerem jestesmy zainteresowani praca posiadamy spore doswiadczenie w roznych kategoriach pracy niestety nie posiadamy cv prosimy o kontakt tel 729290544 lub email

  7. Paulina Oskar na 19 stycznia 2016 @ 15:35

    Witam jesteśmy Parą jesteśmy zainteresowani Pracą , Proszę o kontakt cv prześle E-mail-em.

  8. Witam jestem zainteresowany pracą ,duże chęci ,bez nałogów ,nie palący Andrzej 795779940

  9. Piotr Gaber na 26 stycznia 2016 @ 18:25

    Witam jestem zainteresowany panstwa oferta mam 30 lat posiadam konto niemieckie karte Aok oraz ksiazeczke sanepid pracowałem w rzeźni w Niemczech moim atutem jest dyspozycyjność oraz praca w zespole sprawny fizycznie poza tym mam duże doświadczenie budowlane .Piotr 797538691

  10. Witam jestem Artur lat 26. 4 letni Staz w firmie produkcyjnej sprzet rtv prosze o kontakt 721158994

  11. Dobry wieczor. Jestem mlodym i pelnym enegii mężczyzną ktory nie boi sie
    pracy. Jezeli oferta jest w dalszym ciągu aktualna to prosze o kontakt. 794 473 078
    Milego wieczoru

  12. witam miroslaw l 50 w dobrej kondycji z zona 34i i corka roczna szukamy legalnej pracy na dluzej zdecydowani na przesiedlenie .my bez nalogow ucziwi i solini zdecydowani tel514 381 501 pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do adek