169 NOK/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przeprowadzki od zaraz 2018 Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2018 01:04

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia 2018 w Tønsbergu przy przeprowadzkach firm oraz klientów prywatnych.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 169 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na świadczeniu usług przy przeprowadzkach klientów prywatnych oraz firm
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie, zabezpieczanie rzeczy na czas transportu oraz załadunek na samochody

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.C
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej norweskiej umowy
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubrania robocze
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • możliwość zatrudnienia na dłużej

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z opisem umiejętności oraz doświadczenia na adres:

michal.korzybski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-tonsberg-2/

ID ogłoszenia: 675b87c9744aa12