23 000 SEK

Oferta fizycznej pracy w Szwecji od zaraz bez języka Sztokholm sortowanie paczek

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 4 października 2018 19:46

Od zaraz fizyczna praca w Szwecji przy sortowaniu paczek. Zakład ze Sztokholmu zatrudni Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest bezpłatne, niedaleko miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja.

Zarobki: 23 000 SEK miesięcznie brutto.

Wolne miejsca: 3.

Opis stanowiska:

  • sortowanie paczek kurierskich;
  • załadunek i rozładunek samochodów;
  • zgłaszanie i zabezpieczanie paczek uszkodzonych, spisywanie protokołów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zdolność do pracy zespołowej;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • solidność;
  • punktualność.

Zapewniamy:

  • ubranie służbowe;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc we wszelkich sprawach urzędowych i formalnych;
  • zatrudnienie na nocną zmianę;
  • umowę na szwedzkich zasadach.

Aplikacje:
CV i LM prosimy wysyłać pod adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem w tytule wiadomości: “Sortowanie paczek, Sztokholm 10/2018.”

Osoby, które dostaną pracę, będą musiały zgłosić się do naszego biura w Gdyni aby podpisać umowę. Nie zwracamy kosztów podróży do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-szwecji-bez-jezyka-sortowanie-paczek-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 7455bb63e1d9aefc