138,20 SEK /h

Oferta fizycznej pracy w Szwecji od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 18:58

Do podjęcia fizyczna praca w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Uppsali przy sortowaniu owoców aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 138,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika jest sortowanie warzyw i owoców przy taśmociągu;
  • monotonna, powtarzalna praca w szybkim tempie;
  • pryskanie oraz mycie owoców i warzy.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność manualna;
  • sumienność;
  • punktualność;
  • dużym atutem będzie prawo jazdy oraz własne auto;
  • nie jest wymagany język szwedzki, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • duńską umowę o pracę na czas określony;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • pensja co tydzień;
  • zwrot za podróż do Danii, ale trzeba okazać paragony/bilety.

Aplikacja:

CV oraz LM motywacyjny należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: sortowanie owoców, Uppsala 04/2019.

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-od-zaraz-uppsala/

ID ogłoszenia: 7355cbb618da6f23