138,20 SEK brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Szwecji od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Uppsala 2020

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 18:19

Propozycja rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie w Uppsali dla Polaków przy sortowaniu owoców z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 138,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy ręcznym myciu oraz pakowaniu owoców;
  • szybkie tempo pracy przy taśmociągu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód;
  • punktualność;
  • sprawność manualna;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • szybkość, energiczność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne do 15 dnia następnego miesiąca;
  • pracę również dla par i grup;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia, a dla osób najlepszych stałe zatrudnienie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • możliwość otrzymania częściowego zwrotu za podróż do Szwecji na podstawie paragonów.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów transportu do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: sortowanie owoców, Uppsala 01/2020

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-szwecja-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-sortowaniu-owocow-uppsala-2020/

ID ogłoszenia: 2545e3d76a3dd991