do uzgodnienia

Pokojówka oferta pracy Holandia sprzątanie w Amsterdamie od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 17:48

Pięciogwiazdkowy hotel z Amsterdamu poszukuje pokojówek od zaraz. Praca w Holandii przy sprzątaniu bez znajomości języka niderlandzkiego. Zatrudnienie z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem oraz opieką koordynatora.

Stanowisko: pokojówka.

Zarobki: do ustalenia.

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam, Holandia.

Obowiązki:

  • sprzątanie pokoi hotelowych;
  • mycie armatury, sanitariatów;
  • wymiana pościeli;
  • wymiana kosmetyków przeznaczonych dla gości;
  • przygotowanie pokoju dla kolejnego klienta.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • duża dokładność;
  • dyspozycyjność na co najmniej pół roku;
  • brak kolczyków oraz tatuaży na rękach, szyi i nogach (w widocznych miejscach);
  • duża energiczność;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • uprzejmość, komunikatywność;
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • pracę na pół roku z możliwością przedłużenia;
  • zatrudnienie w luksusowym otoczeniu;
  • ubezpieczenia i składki;
  • holenderską umowę o pracę;
  • służbowy uniform;
  • pomoc we wszelkich sprawach formalnych.

Jak aplikować:
Zapraszamy do składania swoich aplikacji poprzez formularz znajdujący się na stronie:

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pokojowka-pokojowa-amsterdam,oferta,4352527

ID ogłoszenia: 88756a389ee6660d

ilość wszystkich wyświetleń: 3243, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Pokojówka oferta pracy Holandia sprzątanie w Amsterdamie od zaraz bez języka”

  1. Dzień dobry! Nazywam się Olga, mam 25 lat, szukam pracy w Holandii. Jestem z Ukrainy, posiadają polski dokument pobytowy, mam holenderski Sophie numer. Jest to praca dla mnie? Byłbym wdzięczny za zaproszenie +31617736274

  2. Karolina na 12 marca 2016 @ 18:09

    Witam.
    Jestem zainteresowana pracą.
    Proszę o kontakt na nr. 788 302 094