6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii bez znajomości produkcja rowerów od zaraz Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 23:43

Aktualnie poszukujemy od zaraz pracowników na produkcję przy montażu części rowerowych w Londynie. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Londyn

Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montaż – składanie, lutowanie oraz skręcanie różnego rodzaju części rowerowych.
  • Czasem obowiązkiem będzie składanie rowerów i przygotowywanie na wydanie dla supermarketów i salonów.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego i doświadczenie będzie mile widziane aczkolwiek nie przesądza o wynikach rekrutacji
  • przykładność, obowiązkowość
  • zdolności manualne

Oferta:

  • legalne warunki pracy
  • możliwość korzystania z brytyjskiego pakietu socjalnego

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.
Wiadomość należy przesłać z załączeniem CV na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 48655bb86c43bdfb

ilość wszystkich wyświetleń: 2943, dzisiaj: 3

3 komentarze na “Oferta pracy w Anglii bez znajomości produkcja rowerów od zaraz Londyn”

  1. mam doświadczenie przy produkcji rowerów 10 lat w arkus@ Romet group chciałbym pracować u was

  2. Witam wraz z mezem jestesmy zainteresowani wspolpraca z panstwem mamy doswiadczenie w pracyvza granica jestesmy pracowici i szybko nabieramy nowych umiejstnosci.prosimy o kontakt pod nr tel 505647285

  3. Witam!
    Jestem zainteresowany tą ofertą , proszę o kontakt tel 886198556.
    Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Roksana i Patryk