7,60 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii bez języka pakowanie kanapek Londyn od zaraz

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 września 2015 01:41

Oferujemy pracę w Anglii na produkcji kanapek i sandwiczy dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie w Londynie od zaraz przy pakowaniu gotowych wyrobów. Pracodawca zapewnia zamieszkanie.

Zadania:
– kontrolowanie jakości składników
– umieszczanie produktów na kanapkach
– przygotowanie warzyw (umycie, pokrojenie)
– pakowane gotowych kanapek
– obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– dokładność, szybkość spostrzegawczość
– umiejętność pracy pod presją czasu
– wysoka sprawność fizyczna i gotowość do pracy stojącej
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– Zatrudnienie na umowę o pracę
– Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
– ubezpieczenie
– możliwość nadgodzin
– pracę również dla par

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
OGŁOSZENIE WYGASŁO

ID ogłoszenia: 29755c3d3a303b84

ilość wszystkich wyświetleń: 3589, dzisiaj: 1

6 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii bez języka pakowanie kanapek Londyn od zaraz”

  1. ja wraz z moja dziewczyna jestem chetny podjecia tej pracy na 11 września 2015 @ 12:53

    Jestesmy zainteresowani ta praca. Jestesmy uczciwi pracowici. Proszę o kontakt telefoniczny 505491221

  2. Joanna i Krzysztof na 29 września 2015 @ 21:15

    Jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy zacząć pracę od zaraz prosimy o kontakt 501933587 pracę możemy zacząć od zaraz

  3. Witam! Jestem zainteresowany ofertą! Jestem sprawny manualnie, dobrze gospodaruję czasem i jestem pracoholikiem 🙂 Mogę jechać również z dziewczyną, jeśli to możliwe. Proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam!

  4. WITAM POSIADAM DOSWIADCZENIE W GASTRONOMII,CHCIALBYM POODIAC TEGO TUPU PRACE,GOTOWY DO WYJAZDU OD ZARAZ. 0039/3929339514

  5. Ja Marcin lat 27 i moja dziewczyna. Agnieszka lat 20. Jesteśmy za interesuje nasz wasz oferta jesteśmy gotowi do wyjastu. Proszę o kontakt na meila marcin.michalczak@interia.pl lub na nr telefonu komórkowego 888047471

  6. Witam mam 33 lata maz ma 38 lat jestsemy zainteresowani ta oferta pracy obydwoje rowniez pracowalismy w holandij na produkcji kurczakow jestsemy gotowi do podiecja tej pracy znajomosc podstawowa j angielskiego i j holenderskiego prosze o kontakt na nr tel 505647285