6,70-7,30 GBP/h

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka produkcja spożywcza Chichester

  • Miasto lub region: Chichester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 04:23

Możliwość zatrudnienia w Chichester dla Polaków na produkcji spożywczej przy pakowaniu owoców i warzyw. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Chichester
Wynagrodzenie: 6,70-7,30 GBP/h

Zadania:
– pakowanie warzyw i owoców w zestawy
– należy przyklejać etykiety na opakowania
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– zdolność do pracy przez 7 dni w tygodniu
– sprawne dłonie
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– zaradność, odpowiedzialność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– pracę bez konieczności znajomości języka angielskiego
– zdobycie nowego doświadczenia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dodatki za pracę po godzinach
– zmiany między 6:00-14:00 oraz 13:00-01:00
– przyjazne środowisko pracy
– wsparcie w pierwszych dniach
– zapoznanie z pracownikami i regulaminem firmy
– szkolenia BHP
– pracę dla Polaków

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 07711 374056

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/selsey-bill-wittering-to-norton-area-po20/food-production-operatives-needed-in-chichester,ad-256565.html

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-chichester-na-produkcji-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 604566781d09d3fd

3 komentarze na “Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka produkcja spożywcza Chichester”

  1. Sylwia Nowak na 11 grudnia 2015 @ 09:13

    Witam wraz z mężem jestem zainteresowana ofertą pracy na Styczeń 2016 bardzo dobrze znamy się na warzywach przez dłuższy czas wraz z mężem mieliśmy swój własny warzywniak. Lecz jesteśmy bez znajomości języka angielskiego ale w 100/ zdolni do pracy podaje swój numer telefonu 730705009 dziękuję

  2. wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą (wiek 25- 26) od stycznia 2016 , kontakt: 726- 576-738

Zostaw odpowiedź do kasia