8,50 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii dla par od zaraz na produkcji pizzy bez języka Manchester

  • Miasto lub region: Manchester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 20 lutego 2018 22:37

Poszukujemy chętnych osób do zatrudnienia w Manchesterze na produkcji pizzy mrożonej. Od zaraz praca w Anglii dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Manchester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu składników na blatach ciasta
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz pakowanie produktów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
  • zdolność pracy w zespole
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby zamieszkujące w Anglii
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • pracę za pośrednictwem agencji
  • terminowe wypłaty zarobków raz w tygodniu
  • wspólne zakwaterowanie dla par
  • możliwa praca na dodatkowo płatne nadgodziny oraz w weekendy
  • wsparcie polskiego konsultanta oraz pomoc w załatwianiu formalności
  • darmowe zamieszkanie blisko pracy

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń z tytułem „Produkcja pizzy Manchester 03/18″ na adres:

red.dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-mrozonej-bez-jezyka-w-manchester-uk/

ID ogłoszenia: 8655a8c207d89388