9,25 funtów/h brutto

Oferta pracy w Anglii 2018 od zaraz bez języka magazyn-hurtownia zabawek, Liverpool

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 7 września 2018 19:04

Dam pracę w Anglii od zaraz na magazynie hurtowni zabawek z Liverpool’u. Oferta 2018 bez znajomości języka dla dwóch komisjonerów – Polaków. Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji!

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Liverpool, Anglia.

Stawka godzinowa: 9,25 funtów brutto.

Wakaty: 2.

Zadania:

  • zbieranie zamówień od klientów hurtowni;
  • rozładunek samochodów ciężarowych i busów;
  • aktualizacja stanów magazynowych w odpowiednim systemie;
  • liczenie towaru;
  • pilnowanie porządku w magazynie’
  • pakowanie towaru;
  • wydawanie przesyłek kurierom.

Wymagamy:

  • doświadczenia na magazynie;
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności;
  • zdolności szybkiego liczenia i logicznego myślenia;
  • umiejętności działania w zespole;
  • braku nałogów (osoby niepalące!);
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • język angielski jest mile widziany ale niewymagany.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę do 21 grudnia – można dorobić na święta;
  • miejsce zakwaterowania oddalone 3 km od pracy w cenie 55 funtów tygodniowo;
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach związanych z zatrudnieniem;
  • można pobrać zaliczkę po przyjeździe do UK;
  • terminowe wypłaty tygodniówek na konto;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • brak opłat za rekrutację i dokument niezbędne do podjęcia zatrudnienia!

Aplikacja:

CV w języku angielskim prosimy przesyłać pod adres:

cleversolutions@officials.co.uk

W tytule e-maila należy wpisać:
“hurtownia zabawek Liverpool II tura 2018”

Odpowiadamy wyłącznie na aplikacje zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-anglia-praca-na-magazynie-hurtowni-zabawek-liverpool-uk/

ID ogłoszenia: 2235b92a5b79f48c