8 - 9,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie AGD bez języka Milton Keynes

  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:57

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD w Milton Keynes. Ogłoszenie pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka angielskiego przy kompletowaniu towaru.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Milton Keynes, Anglia
Zarobki: 8 do 9,50 GBP na godzinę pracy – stawka ustalana będzie indywidualnie
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca odbywać się będzie na magazynie hurtowni sprzętu AGD
  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień, rozładunek towarów, załadunek i rozlokowywanie produktów
  • zadania wykonywane będą za pomocą ręcznego wózka paletowego
  • obowiązkiem będzie również przygotowanie przesyłek dla klientów oraz inne zadania zlecane przez koordynatora

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy oraz znajomość języka
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę za pośrednictwem agencji pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz na zmianie nocnej
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • atrakcyjne zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 70 GBP za tydzień od osoby

Aplikacja:

Prosimy o zatytułowanie wiadomości: „hurtownia AGD MK Kwiecień 2017” i przesłanie jej na poniżej podany adres:

  • ukemployment@europe.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-2017-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 51158f60c4972871