7,20 netto za godzinę brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Nottingham

  • Miasto lub region: Nottingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 00:41

Poszukujemy osób do zatrudnienia na magazynie w Notthingham. Od zaraz oferta pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka przy załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: pracownika magazynu

Lokalizacja: Notthingham, Anglia

Zarobki: 7,20 GBP na godzinę brutto

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie polega na kompletowaniu zamówień, przygotowywaniu towarów do wysyłki oraz segregacji artykułów zgodnie z kodami
  • zadaniem pracownika będzie załadunek towarów na wózki widłowe, transport oraz rozmieszczanie ich w odpowiednich miejscach na magazynie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za realizację wyznaczonych norm oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność i sumienność
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • punktualność

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • kompleksowe szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • pracę na zmiany
  • dla chętnych możliwość skorzystania płatnego zamieszkania oraz przejazdów
  • dużą ilość godzin pracy w tygodniu

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

doncaster@sesolutions.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-na-magazynie-od-zaraz-nottingham/

ID ogłoszenia: 38658681d59ebf81

7 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Nottingham”

  1. Prosze o kontakt ze mna pod nr 535 774 959 jestem zainteresowany i zdecydowany podjąć się tej pracy w każdej chwili.

  2. jestem zainteresowany w/w pracą i gotowy ją podjąć mój nr tel.881024397

  3. Witam!!
    Wraz z moim partnerem jestesmy zainteresowani tą ofertą,jestesmy gotowi do podjencia tej pracy ,prosze o wiencej informacji na podany nizej E-mail
    moniczka1536@gmail.com

  4. Witam jestem zaintetesowany tom pracom jestem w stanie podjac tom prace od zaraz prosze o kontakt muj numer 07594731441 pozdrawiam

  5. Witam.
    Jestem zainteresowany ta ofertą. Proszę o kontakt 505861439.
    Pozdrawiam

  6. Anonimek24 na 15 stycznia 2017 @ 18:49

    witam jesli ogloesznie jest dalej aktualne moge podjac prace nawet od jutra gdyz mieszkam w Nott i dlamnie zaden problem szukam pracy jak najszybciej a jestem juz troszke w Nott moge zaczac od jutra jesli aktualne prosze o kontakt

  7. Witam mieszkam w Nott, byłabym zainteresowana praca od zaraz, jestem dyspozycyjna prosze o kontakt. Pracowałam wczesniej w Know How jako order picker. Bardzo mi zalezy z gory dziekuje.

Zostaw odpowiedź do monikaaa