9,50 euro za godzinę brutto.

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy rozbiórkach na budowie Virginia Waters

  • Miasto lub region: Virginia Waters
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 01:52

Firma budowlana z Virginia Waters poszukuje pracowników do rozbiórek od zaraz. Aktualna oferta pracy w Anglii z zorganizowanymi dojazdami do miejsca pracy oraz wysokim wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Virginia Waters, Anglia.

Zadania na stanowisku:

  • usuwanie glazury ze ścian;
  • zdejmowanie armatury;
  • niszczenie ścian działowych;
  • inne prace konieczne przy rozbiórkach.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wyrobiona karta CSCS;
  • dokładność;
  • przykładanie się do zadań;
  • punktualność;
  • własna odzież robocza i ochronna taka jak kask, rękawice, safety shoes itp.

Oferujemy:

  • opcję dojazdu do pracy z Heathrow lub Northolt z innymi pracownikami;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilną pracę na legalną umowę;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • pomoc przy ewentualnych formalnościach;
  • stałe zatrudnienie.

Aplikacje:

Prosimy dzwonić: 07715416227.

CV można wysyłać pod adres: info@ptl.agency należy załączyć skan dowodu osobistego lub paszportu i kraty CSCS.

W aplikacji mailowej powinna się znaleźć zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-w-virginia-water/

ID ogłoszenia: 12656cf8f51e8e9f

ilość wszystkich wyświetleń: 4661, dzisiaj: 3

3 komentarze na “Oferta pracy w Anglii od zaraz przy rozbiórkach na budowie Virginia Waters”

  1. Mędziak Artur na 29 lutego 2016 @ 12:34

    Witam , jestem zainteresowany praca , przy rozbiórkach . pracowałam w budownictwie kilka lat . p=Proszę o kontakt 515443863

  2. PiotrRode na 9 marca 2016 @ 02:56

    Witam jestem zainteresowany oferta mam 5 letnie doświadczenie przy pracach budowlanych i remontowych zajmowałem się montażem płyt k-g ,szpachlowaniem malowaniem i pracami rozbiórkowymi . Tele 570214440 .

  3. Witam jetem zainteresowany ta praca prosze dzwonic na numer 783806541