od 4000 PLN netto/mc

Oferta pracy w Czechach od zaraz na produkcji samochodów bez języka Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 6 września 2022 21:05

Przy produkcji i montażu samochodów poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Czechach. Zatrudnienie w fabryce z Mladá Boleslav bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 4000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji samochodów;
  • do obowiązków będzie należał montaż podzespołów do samochodów osobowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć podjęcia pracy na terenie Czech;
  • dojazd do Czech we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • pracę od poniedziałku do piątków i czasami również weekendy;
  • atrakcyjne warunki finansowe z opcją otrzymania podwyżki;
  • 25 dni urlopu;
  • dodatek żywnościowy od pracodawcy;
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę bądź dopłata do własnego zakwaterowania;
  • opiekę medyczną;
  • zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Czechach, mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.kbti.pl/oferta,pracownik-produkcji-bez-doswiadczenia-mlada-boleslav,539

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-czechy-bez-jezyka-produkcja-montaz-samochodow-od-zaraz-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 377631797c863576