132 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii bez języka na magazynie spożywczym od zaraz Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 19 grudnia 2017 02:17

Chętnie zatrudnimy w hurtowni spożywczej z Aarhus. Od zaraz praca w Danii na magazynie dla Polaków bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień na paletach.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 132 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie produktów na magazynie oraz przygotowywanie ich do wysłania
  • do obowiązków będzie należało kompletowanie zamówień hurtowych na paletach oraz obsługa komputera, wózka i skanera

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia na magazynie
  • dobra kondycja
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

  • lokum za 3600 DKK miesięcznie
  • zatrudnienie w Danii od zaraz na podstawie legalnej umowy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę z okresem na próbę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

W tytule prosimy wpisać “skr/66/17 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-od-zaraz-na-magazynie-spozywczym-bez-znajomosci-jezyka-aarhus/

ID ogłoszenia: 4295a383f16403e5