125 DKK brutto/h

Oferta pracy w Danii w Odense przy pakowaniu kosmetyków od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 8 stycznia 2019 19:53

Aktualna oferta pracy w Danii przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca z Odense poszukuje 2 osób. Zatrudnienie jest bez języka i z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz kosmetyków.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca prazy produkcji kosmetyków kolorowych, takich jak tusze, podkłady, szminki i kredki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • dokładne i sumienne wypełnianie obowiązków;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość;
  • umiejętność organizowania sobie czasu pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące na podstawie duńskiej umowy;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na stanowisku;
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie zgłoszenia ze swoim CV na adres e-mail: Sikker2019@execs.com, a w tytule wiadomości należy podać nr referencyjny wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/74/18.

Aikker Rekruttering Agentur

Færøgade 8, 9000 Aalborg

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-odense/

ID ogłoszenia: 9915c34dd0613b45

3 komentarze na “Oferta pracy w Danii w Odense przy pakowaniu kosmetyków od zaraz bez języka”

  1. Dzień doby,Mam na imie Adam mam 33lata spełniam warunki podane w państwa ogłoszeniu,Jestem z przyjacielem Kamil lat30 też jest zainteresowany ofertą możemy przyjechać od zaraz .Mamy doświadczenie na produkcji w danii ,ja pracowałem w firmie DPD przy sortowaniu ,pakowaniu i ukladaniu paczek.Mozemy przyjechać od zaraz obecnie przebywamy na terenie holandii.Za rozpatrzenie mojego listu z goru dziekuje.
    Z poważaniem
    Gertner Adam

  2. Lidia Serwacka na 31 stycznia 2019 @ 16:24

    jestem zainteresowana z przyjacielem mój nr +48 729 295 287 ewewntualnie prosze podac nr do pana pozdrawiam

  3. Mam na imię Kinga I pracje w Polsce na prod-ukcji,mam duże doświadczenie. Pracowałam również długo w Holandii przy sprzątaniu.