do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii pakowanie żywności od zaraz bez języka Roosendaal

  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 02:19

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu żywności na linii produkcyjnej w fabryce z Roosendaal. Oferta dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz artykułów spożywczych

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Roosendaal, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Opis stanowiska pracy:

  • pakowanie produktów spożywczych
  • paletowanie
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości
  • przygotowanie artykułów do wysyłki

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • dobra kondycja
  • brak problemów ze zdrowiem
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • rzetelność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy przynajmniej na 2 miesiące

Zapewniamy:

  • umowa na warunkach holenderskich o pracę na czas nieokreślony
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie
  • pracownik ma zapewnione zamieszkanie na miejscu
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • zgrany, międzynarodowy zespół

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość z CV należy przesłać na adres: pollux.2149193@es-candidate.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-na-produkcji-zywnosci-w-roosendaal/

ID ogłoszenia: 82056ba7491c1366

4 komentarze na “Oferta pracy w Holandii pakowanie żywności od zaraz bez języka Roosendaal”

  1. Proszę mile o kontakt nr 607349135

  2. witam , mam ponad 10 letnie doświadczenie w pracy na produkcji przy artykułach spożywczych , dużą sprawność manualną , jestem osobą odpowiedzialną i posiadam prawo jazdy . Proszę o kontakt 604096458

  3. Proszę o kontakt 513 569 495

  4. Dzień dobry! Znaleźć pracę z dziewczyną.jesteśmy obywatelką Ukrainy Mamy zezwolenie na pobyt stały w Plshe! jesteśmy w liczbie Holandia mamy Sophie numer. Czy to możliwe, aby odebrać pracę dla nas? Byłbym wdzięczny za zaproszenie +31617736269