11,60 euro brutto za godzinę

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz Düsseldorf hurtownia zoologiczna

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2016 21:52

Magazyn hurtowni zoologicznej z Düsseldorfu od zaraz poszukuje 4 osób bez znajomości języka. Niemcy praca dla Polaków z zapewnionym dobrym wynagrodzeniem oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy.

Stawka godzinowa: 11,60 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień dla sklepów detalicznych;
  • przygotowanie towarów do wysyłania – pakowanie oraz zabezpieczanie;
  • praca wykonywana jest za pomocą skanera ręcznego;
  • manager może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • sumienne podejście do zadań;
  • umiejętność szybkiej pracy, nawet w warunkach stresowych;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • predyspozycje do pracy w zespole;
  • punktualność;
  • dobry stan zdrowia;
  • zaangażowanie.

Gwarantujemy:

  • miejsce zamieszkania płatne 180 euro miesięcznie w samodzielnym pokoju lub 350 euro w oddzielnym mieszkaniu;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • ubranie służbowe;
  • wstępne przeszkolenie;
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy za granicą;
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy serdecznie do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Magazyn z art. zoologicznymi, Düsseldorf″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dusseldorf-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-z-art-zoologicznymi/

ID ogłoszenia: 42557c487f42e915

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz Düsseldorf hurtownia zoologiczna”

  1. Lucyna Bukiel na 9 września 2016 @ 18:31

    Dzień Dobry chciała bym podjąć prace w Pana/Pani hurtowni. Nazywam się Lucyna Bukiel mam 40 lat pochodzę z Legnicy jestem w pełni sprawna fizycznie .W pełni angażuje się w powierzone mi zadania i wykonuje je najlepiej jak potrafię jeśli pominęłam coś istotnego na mój temat proszę mi napisać jeśli Pan/Pani są zainteresowani moją kandydaturą na pracownika w Pana/Pani zakładzie.

    Lucyna Bukiel

    nr:tel 600636421

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z chłopakiem mamy po 22lata

Zostaw odpowiedź do Joanna