1470 euro miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz dla par produkcja opakowań Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 marca 2016 20:52

Producent opakowań kartonowych z Hamburga poszukuje od zaraz pracowników na produkcję do swojej fabryki. Praca w Niemczech dla par, bez znajomości języka. Na początku oferujemy umowę na okres próbny z dalszą możliwością stałego zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Zarobki miesięczne: 1470 euro brutto.

Opis stanowiska:
pracownicy na stanowisku produkcyjnym odpowiedzialni są przede wszystkim za kontrolowanie wydruków na kartonach, oraz obsługę maszyn produkcyjnych. Mogą być również delegowani do cięcia, składania lub pakowania kartonów.

Wymagania:

  • możliwość pracy na zmiany oraz nadgodzin;
  • mile widziane pary;
  • dobry stan zdrowia, sprawność;
  • umiejętność szybkiej i efektywnej pracy;
  • szybkie uczenie się oraz nabywanie umiejętności;
  • dokładność oraz uważność;
  • motywacja do osiągania wysokich limitów;
  • znajomość języka będzie plusem.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • wprowadzenie w obowiązki, szkolenie wstępne;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • możliwość pracy stałej dla najlepszych;
  • opcję skorzystania z zasiłków socjalnych;
  • wysokie zarobki, łatwe obowiązki.

Aplikacje:

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać pod poniższy adres e-mail.
W tytule wiadomości należy wpisać: “Produkcja opakowań, Hamburg”.

arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 97956e0630ec7d2c

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz dla par produkcja opakowań Hamburg”

  1. „Produkcja opakowań, Hamburg”. na 13 marca 2016 @ 16:07

    Witam jestem zainteresowany ofertą jestem gotowy do wyjazdu natychmiastowego.Proszę o kontakt 668 298 564

  2. Praca zbiory 2016 na 15 marca 2016 @ 17:22

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy moj tel:503126530

  3. michas1503 na 15 marca 2016 @ 18:08

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534

  4. esemes29 na 23 marca 2016 @ 17:37

    Witam. Ja
    wraz z bratem
    Jesteśmy
    zainteresowani
    ofertą
    pracy z możliwością wyjazdu od zaraz.
    Prosimy o
    kontakt pod numer +48
    534-175-290
    Dziękuje