10,50 euro za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie ciastek od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:56

Posiadamy 5 wolnych wakatów bez znajomości języka niemieckiego w fabryce z Hamburga. Niemcy praca przy pakowaniu ciastek od zaraz z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem oraz legalną umową.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hamburg.

Zarobki: 10,50 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie ciasteczek zbożowych przy taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie pracy maszyn produkcyjnych;
  • bieżące kontrole jakości;
  • zdejmowanie gotowych opakowań ciastek z taśmy i pakowanie ich do pudełek kartonowych.

Wymagania:

  • spostrzegawczość, brak problemów ze wzrokiem;
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie;
  • sprawność manualna;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • elastyczność czasowa;
  • odpowiedzialność i uczciwe podejście.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 180 euro miesięcznie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • ubranie służbowe;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • dobre zarobki;
  • profesjonalne przeszkolenie.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek, Hamburg 2016″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-hamburg/

ID ogłoszenia: 158574431d7167db

14 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie ciastek od zaraz Hamburg”

  1. Wojciech na 29 maja 2016 @ 09:50

    Dzień dobry, czy praca możliwa jest tylko na okres wakacyjny, czy musi być to stała umowa o pracę na dłuższy okres?

  2. bj1999@wp.pl na 29 maja 2016 @ 22:00

    Witam jestem zainteresowana Wasza oferta pracy. Proszę o kontakt ze mną pod numer tel 889 173 097.

  3. Mateusz i Patrycja na 31 maja 2016 @ 10:16

    Witam. Jestesmy 3 osobowa rodzina mamy jeszcze coreczke. Jestesmy zainteresowanii ta praca.

  4. Witam, jestem zainteresowana ofertą . Bardzo proszę o kontakt:)

  5. Witam
    Czy można prosić o jakiś numer telefoniczny?

  6. Dzień dobry. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy na czas wakacji. Chciałabym wiedzieć jak dokładnie wygląda to z zakwaterowaniem. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

  7. Witam jestem zainteresowany tą pracą cv przesłałem na maila

  8. Witam,
    wraz z trójką znajomych jesteśmy zainteresowani pracą od końca lipca, proszę o informację czy jest taka możliwość, pozdrawiam.

  9. Ewelina Galarda na 7 czerwca 2016 @ 11:57

    Jestem zainteresowana pracą na dłużej przy pakowaniu ciastek, jestem solidna i pracowita, mam 50 lat,jestem energiczna i zdrowa

  10. Dzień dobry

    Jestem zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu ciastek w Niemczech. Mam 27 lat. Interesuje mnie stała praca. Jestem solidna,bez żadnych nałogów,pracowita,bezkonfliktowa,nie karana,szybko uczę się nowych rzeczy,odpowiedzialna za wykonywane obowiązki,punktualna,zdyscyplinowana i zmotywować a do pracy. Pracę mogę rozpocząć od zaraz.

    Proszę o kontakt ze mną: 513-339-694.

  11. witam jestem zainteresowana nr tel 724 798 310

  12. Jestem zainteresowany na wyjazd z dziewczyna. Proszę o kontakt 791 236 984

  13. Jestem chetny moj numer to 575642039

  14. Witam.
    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Proszę o kontakt na adres e-mail gora.marika@o2.pl