1450 euro miesięcznie brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu keczupów Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 21:41

Fabryka przetworów w Kolonii poszukuje pracowników do pakowania keczupu na produkcji. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka z przyjazną atmosferą i dobrymi zarobkami.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce: Kolonia, Niemcy.

Zarobki: 1450 euro miesięcznie brutto.

Zadania na stanowisku:

  • zdejmowanie gotowych butelek ketchupu z taśmy;
  • wizualna kontrola jakości;
  • pakowanie ketchupów do kartonowych pudeł;
  • praca w dość szybkim tempie.

Wymagania:

  • plusem będą aktualne badania sanepidowskie;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • bystrość, energiczność;
  • umiejętność zachowywania zasad BHP i procedur;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • rzetelne przeszkolenie;
  • początkowo umowę o pracę tymczasową, później możliwość przedłużenia;
  • wsparcie w sprawach związanych z zakwaterowaniem;
  • pracę w miłym i pomocnym zespole.

Aplikacje:

Zapraszamy do składania aplikacji mailowo pod adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

w tytule wiadomości należy wpisać numer referencyjny:

pakowaniekeczupow/02/16

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-pakowaniu-keczupow-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 84656b3a9ae33cef

ilość wszystkich wyświetleń: 7226, dzisiaj: 1

10 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu keczupów Kolonia”

  1. jestem zainteresowany tą pracą proszę dzwonić 530292337

  2. Witam razem z koleżanką jesteśmy zainteresowani tą pracą prosimy o odpowiedz tel 609927582

  3. Witam bardzo chętne 4 osoby do podjęcia tej pracy jestesmy pracowici i sumienni.Bardzo prosimy o kontakt 726-219-628

  4. Witam jestem zainteresowany pracą jestem bardzo pracowity i sumienny Bardzo proszę o kontakt 531995999

  5. jola i jolka na 12 lutego 2016 @ 14:36

    jestesmy zainteresowane 663255411

  6. witam jestem zainteresowana wasza prace mam doswiadczenie w pakowaniu zywnosci prosze o kontakt pod tel.+48511468530 przyjme prace od zaraz mam jeszcze 2 osoby chetne do pracy dziekuje

  7. Ja i koleżanka jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą.Proszę o kontakt 724 145 497.Pozdrawiam.

  8. Witam,
    chetnie podejme te prace nawet od zaraz . Tel.:+48721507647. Czekam na sygnal od Panstwa

  9. witam jestem zainteresowany ofertą jestem 25 letnim pracowitym chłopakiem kontakt 536921950

  10. Piotr Kinder na 20 marca 2016 @ 15:17

    witam jestem zainteresowany ofertą jestem 25 letnim pracowitym chłopakiem

Zostaw odpowiedź do Mateusz