2650 € brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Hanower

  • Miasto lub region: Hanower
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 maja 2023 22:56

Tymczasowe zatrudnienie w Hanowerze bez znajomości języka dla pakowaczy. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne pakowanie perfum do nowych pudełek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • naklejanie etykiet i foliowanie opakowań.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę o prace;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia na pełny etat;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • premie i dodatki za frekwencję;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Pakowanie perfum, Hanower 06/2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-tymczasowa-praca-niemcy-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-w-hanowerze-2023/

ID ogłoszenia: 548646d065b11176