13 - 16 € brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie drogeryjnym Lipsk

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2022 19:46

Hurtownia z Lipska szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw, sprawdzanie zgodności i rozładowywanie;
  • zbieranie towarów na podstawie listy oraz przygotowywanie ich do wysłania, zabezpieczanie oraz pakowanie;
  • zadaniem będzie też przygotowywanie dokumentów magazynowych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć brania nadgodzin;
  • punktualność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • premie wydajnościowe oraz na wakacje;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Lipsk 04/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-drogeryjnej-lipsk/

ID ogłoszenia: 15062559e3f9dd05